Alireza Tabatabaei

The official website of

P.U.L.S.E Duo in Tehran - June 2016

P.U.L.S.E Duo in Tehran - June 2016

 

P.U.L.S.E 


"Hakim Ludin & Manni von Bohr Duo"


An extraordinary Drum & Percussion Duo

for the first time in Iran - Tehran June 2016
 

درام معاصر و سازهای کوبه ای

 

جذابیت موسیقی معاصر و مدرن در حال حاضر از هر زمان دیگری بیشتر است: در کوتاه ترین مدت، تنوع در سبکهای مختلف توسعه یافته و حتی بعنوان موسیقی تجاری پا گرفته، به طوری که ما را با یک چشم انداز هیجان انگیز و متنوع در جهان موسیقی مواجه ساخته است. هیپ هاپ، درام اند بیس و جانگل بیت دیگرموسیقی زیرزمینی نسل مجهول به حساب نمی آیند. این ریتمها و خیلی ریتمهای محبوب دیگر به مراتب فراتر از صحنه اصلی خود ریشه دوانده اند و باعث شعف مخاطبان میشوند. جنبش های متقاطع و دو رگه  (Crossover Movements) نیزباعث میشوند ژانرهای سنتی وعادات شنیداری مستحکم شکسته شده ، دیدگاه های نوین و افق دیدجدید را در پی داشته باشند.

 

مانی فون بوهر(Manni von Bohr) و حکیم لودین (Hakim Ludin)

با پروژه دونفری خود به نبض زمان گوش میدهند. P.U.L.S.E  نام پروژه ای است که بر پایه ریتمهای گرووی و حس مدرن شکل گرفته است.  در این پروژه عناصر "آفرو- کوبایی" گردهم آورده شده اند تا با گرووهای تلفیقی "جز" و "راک"  درهم آمیزند. تکنوازی های نفس گیر و پاساژهای خیره کننده این دو موسیقیدان هم مشرب ، نتیجه  پالایش این سنتز جدید است. یک تجربه گرووی و پر جنب و جوش که باعث آزاد شدن احساسات درمخاطب میگردد.

 

هر دو نوازنده سالها ست که تجربه نوازندگی بر روی صحنه های بین اللملی را دارا هستند و در این پروژه داشته های خود را در غالبی جدید به مخاطب پیشکش مینمایند. یک برنامه فوق العاده هیجان انگیز، که اجازه میدهد به نبض موسیقی زمان ما گوش بسپاریم.

 

بعنوان جمع بندی موضوعات مطرح شده در ورک شاپ استاد حکیم لودین و سمینار مانی فون بوهر، در روز شنبه 29 خرداد ماه 1395 ، اجرای اختتامیه با عنوان P.U.L.S.E ،از ساعت 20 الی 21 در سالن سرنا برگزار میگردد. این برنامه که تا بحال در نقاط زیادی از جهان بصورت دویت برگزار شده، اینبار در تهران اجرا خواهد شد. 

ورود برای کلیه علاقمندان آزاد است. مبلغ فروش بلیط 50هزارتومان است. شماره تلفن 77521840 از ساعت 10 الی 17 آماده پاسخگویی به سوالات شما میباشد.

شرکت کنندگان در مستر کلاس "درام مایکینگ" مانی فون بوهر میتوانند بدون تهیه بلیط  در اجرای اختتامیه شرکت فرمایند.

جهت اطلاعات بیشتر از این برنامه استثنایی به سایت www.iranian-drummer.com و یا  www.sornaco.com مراجعه فرمایید.

آموزش تکنیک های درامز به صورت تصویری

آموزش نصب و تنظیم درامز